מנעולן הינו איש מקצוע המספק שירותיו באזור מסוים, בדרך כלל מתפרס על כמה ערים ומושבים באותו אזור. כך למשל אם אתם גרים בקרית ים אתם תזדקקו לשירותיו של מנעולן בקרית ים. בכל אזור כזה יש למעשה מספר מנעולנים לפחות המתחרים על ליבם של הלקוחות. במציאות כלכלית קשה שבה אנו חיים במדינת ישראל, ישנם מקרים לצערנו שבהם אנשים שיש להם מעט ניסיון כפורצי מנעולים וקוראים לעצמם מנעולנים ומספקים שירותים אלו לטובת הכנסה נוספת.

מדוע חשוב לשכור מנעולן מקצועי?

פורץ מנעולים בקרית ים חייב להיות איש מקצוע מוסמך, עם תעודה המראה על הכשרתו בתחום, כמו גם אישור מטעם משטרת ישראל כי מדובר באדם אמין ומוסמך לעסוק בתחום זה. כאשר ישנם מנעולנים רבים שעיקר תפקידם הוא למכור מוצרים בחנות ציוד משלהם, הרי שישנם מנעולנים בקרית ים המספקים שירותי שטח, כלומר פריצת מנעולים ללקוחות תקועים.

מנעולן קרית ים

מנעולן בקרית ים

מתי נזדקק לשירותיו של מנעולן?

  • כאשר נתקעתם מחוץ לדלת הבית – מקרה כזה עשוי לקרות לכל אחד וגם אתם אינכם חסינים. לעתים קורה שמאבדים את המפתח, שהדלת יכולה להיפתח רק מצד אחד ונטרקה עליכם מהצד השני, שהמפתח נשבר בתוך מנעול הדלת או שהמנעול פשוט עשה את שלו ואתם לא מצליחים לסובב את המפתח כראוי ולפתוח את הדלת. לא משנה מה הסיבה הרי שמדובר במקרה לא נוח ולא נעים לחלוטין. במקרה כזה תזדקקו לשירותיו של פורץ דלתות בקרית ים שיעשה עבודה מהירה, נקייה ומקצועית.
  • כאשר יש הצורך בהחלפת מנעול – החלפת מנעול בקרית ים ייעשה על ידי מנעולן מקצועי שכן אינכם רוצים שאותו אדם יפגע לכם בדלת בעת החלפת המנעול. כמו כן החלפת מנעולים מתייחסת גם למנעולים מסוגים שונים ולצרכים שונים.
  • כאשר עברתם למקום חדש – כאשר עוברים למקום חדש מומלץ להחליף את המנעולים בדלתות הכניסה הראשיות לבית, במחסנים ועוד. אינכם יודעים למי בעלי הדירה הקודמים נתנו העתק של המפתח.
  • כאשר נתקעתם מחוץ לרכב – מנעולנים רבים יכולים אף לספק לכם שירותי פריצה לרכבים אולם לא כל מנעולן מוסמך או יודע לבצע זאת. מומלץ לבקש את הכשרתו של המנעולן בהגעתו אליכם.ערי שירות נוספות :
  • מנעולן בקרית מוצקין.
  • מנעולן בקרית חיים