מנדי מנעולים

אזור חיפה והקריות

מנדי מנעולים

מנעולן בקריות ובחיפה

אף אחד מאתנו לא היה רוצה להיתקל מחוץ לבית או לרכב שלו, מבלי היכולת להיכנס פנימה. התחושה היא ללא ספק חוסר אונים מוחלט לנוכח הבעיה. רבים מאתנו אף היו נכנסים לפניקה ולא יודעים מה לעשות. חלק ינסו לפרוץ את הדלת בעצמם, חלק יזמינו את השכנים, את ההורים, את החברים, יתקשרו לבני הזוג בבהלה וחלק יהיו קרי רוח, רגועים ונינוחים יותר, יחשבו צלול ויזמינו מנעולן בצפון שיגיע במהירות לפתור את הבעיה.

מנעולנים בצפון הינם אנשי מקצוע מנוסים המתמחים בשירות פריצת מנעולים מסוגים שונים: דלתות בית, פריצות רכב, פריצות מנעולים רגילים, פריצת כספות, פריצות שערים ועוד. פורץ מנעולים בצפון מחויב להיות אדם בעל תעודת מקצוע והסמכה בתחום, אחרי הכול אינכם מתחפשים אדם המתיימר להיות איש מקצוע בנושא כל כך רגיש. אנו מבינים כי מדובר במצב לא נוח שבו אתם נדרשים להזמין "פורץ" כביכול לביתכם, לשטח הפרטי שלכם. דרך נוספת להעלאת הביטחון באיש המקצוע שאתם מזמינים היא כאשר הוא מציג אישור מטעם משטרת ישראל לעסוק בתחום.

מתי נזדקק לשירותיו של פורץ דלתות בצפון?

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים נתקעים מחוץ לביתם ואינם מצליחים לפתוח את הדלת. ייתכן שהמפתח נתקע בתוך מנעול הדלת בעת שסובבתם אותו, נשברה ממנו חתיכה ואתם נתקעתם בחוץ מבלי היכולת להכניס מפתח רזרבי או להוציא את חתיכת המפתח התקועה בפנים. במקרה כזה תזדקקו לשירותיו של מנעולן בצפון אשר יוציא את המפתח באמצעות כלים מיוחדים שברשותו המיועדים לכך.

לעתים תזדקקו למנעולן מכיוון שתגלו כי הלך המנעול. פשוט כך. מנעול הוא מוצר שבסופו של דבר יהיה בלאי. ישנם מנעולים המחזיקים מעמד למשך מספר שנים ואחרים המחזיקים למשך עשרות שנים. בסופו של דבר אל לכם לחכות שבו תהיה לכם תקלה ואתם וודאי תרצו להחליף את המנעול מבעוד מועד. אם לא עשיתם זאת וודאי תתקלו לאורך הזמן במקרה לא נעים שבו המנעול כבר תקוע ואינו מסתובב, או מסתובב אך משוחרר/שבור מבפנים ולכן אינו פותח את הדלת. במקרה כזה תזדקקו לשירותי החלפת מנעולן בצפון על ידי איש מקצוע מוסמך שיספק לכם מוצר מקורי ואיכותי.

מנעולן צפון
מנעולן בצפון

והסיבה הנפוצה ביותר ככל הנראה להזמנתו של המנעולן הוא כאשר הלקוח איבד את המפתחות ואין ברשותו מפתח ספייר מוחבא בסמוך לבית, אצל השכן, אצל חבר או בן משפחה קרוב, הרי שהוא יזדקק לשירותיו של מנעולן בסביבת מגוריו שיגיע במהירות לעזור לו לפרוץ את הדלת ולהגיע לצד השני.

בכל מקרה של תקלה מסוג זה או אחר שבה אתם צריכים לאתר מנעולנים בצפון בסביבתכם אל תיכנסו לפאניקה. שמרו מספרי טלפון של מנעולנים בסביבתכם, בקשו מהם להגיע עם תעודת ההסמכה שלהם לביתכם, אולי אפילו לשמוע הצעת מחיר בטלפון. כמו כן בכל הקשור לבחירת מנעולן צפון המלצות התקבלו בברכה.

מנעולנים בצפון – ערי שירות נוספות :

דילוג לתוכן