קיסריה נחשבת לאחת הערים היפות והמלכותיות בישראל. העיר נחשבת לאחת העתיקות ביותר שהוקמו בשטחה של ישראל לאורך ההיסטוריה ושימשה כבירת ארץ ישראל בתקופות שונות. לצד עתיקות ושרידים היסטוריים רבים ישנה גם עיר, בתי מגורים, בתי עסק ומוסדות חינוך שונים. בכל אלה יש הצורך במנעולים ומנגנוני נעילה שונים לצרכי בטיחות וביטחון. לצורך כך עולה הצורך בשירותיו של מנעולן בקיסריה.

מיומנותו של פורץ מנעולים בקיסריה:

פורץ מנעולים מיומן ידע להעריך את המחיר עם הגעתו למקום ובדיקה מהירה של הסיטואציה. הוא יזהה במהירות את הבעיה, ידע כיצד לפתור אותה על הצד הטוב ביותר ואף יוכל לבצע את העבודה בצורה נקייה, מקצועית ותוך שימוש בכלים המיועדים לכך.

האם יש ממה לחשוש?

אנו יודעים היטב כי בתחום המנעולנות ופריצת המנעולים אף אחד אינו מרגיש בנוח להזמין מנעולן לביתו, למבצר הפרטי שלו. מכאן שכאשר אתם מזמינים מנעולן לביתכם בקשו ממנו בטלפון טרם הגעתו שיביא עמו תעודת הסמכה מקצועית שאכן למד והתמקצע בתחום המדובר. כמו כן אישור מטעם משטרת ישראל אינו לעסוק בתחום אינו ניתן לכל מנעולן ולכן מצביע על אמינות ברמה גבוהה מאוד ומומלץ לבקש גם תעודה זו.

מנעולן קיסריה
מנעולן בקיסריה

פורץ דלתות בקיסריה:

לא מעט פעמים אנו נתקלים באנשים רבים הנתקעים מחוץ לדלת ביתם. לרוב מדובר באובדן המפתח והיעדר של מפתח ספייר אך לעתים מדובר בתקלה במנעול, מפתח שנשבר בתוך המנעול, דלת הננעלת מצד אחד ויצא שנטרקה עליכם בטעות בצד השני, מנעול התיישן וצריך להחליפו ועוד. במקרים אלו ואחרים אותם אנשים נכנסים לפניקה מכיוון שאינם מוכנים לסיטואציה. על מנת לפתור אותה כמה שיותר מהר ועל הצד הטוב ביותר יש הצורך לקרוא למנעולן מקצועי באזור שיגיע במהירות ויטפל בבעיה בהקדם. המנעול ידרוש מכם להוכיח כי מדובר בבית שלכם מכיוון שכל אחד יכול לטעון שאיבד את המפתח, להזמין מנעולן לביתו של מישהו ולפרוץ את הבית כאשר זה אינו שם. כמו כן גם על המנעולן חלה חובת ההוכחה לאמינותו ומקצועיותו על ידי הצגת תעודת מקצוע ואישור מטעם משטרת ישראל לעסוק בפריצת מנעולים.

ערי שירות נוספות :