אין ספק כי ישנה חשיבות גדולה למנעולן באזור מגורינו. גם בעיר עכו, שנחשבת לאחת ההרים ההיסטוריות ותיירותיות ביותר בישראל ישנם מקרים של פריצות בתים, בתי עסק ואפילו רכבים פרטיים. על מנת להפחית את הסיכוי לפריצות אלו יהיה עלינו לדאוג למנגנוני ביטחון שונים במסגרת ליכולת שלנו.

מנגנוני ביטחון לבית, לעסק ולרכב:

ישנם מנגנוני ביטחון רבים האפשריים לשימוש. מצלמות למשל המכסות את אזור הכניסה ומתחמים שונים בבית ובבית העסק, אזעקה היכולה להתריע בפני ניסיון פריצה ולהרחיק פושעים רבים, מנגנוני נעילה דיגיטליים וכאמור גם המנעולים שעל הדלת עשויים להשפיע על קלות הפריצה.

סוג המנעול צריך להתחיל גם לסוג הדלת. אנו מדברים בעיקר על דלת הכניסה לבית או כל דלת אחרת שבקירו החיצוני של הבית מכל צדיו. על הדלת להיות איכותית, חזקה ומסיבית ואליה נתאים צילינדר איכותי שקשה מאוד לפריצה. כמובן שניתן לפרוץ כל מנעול וכל דלת, אך מרבית הפורצים אינם יודעים להיכנס לבית מבוטח שכזה ואפילו לא לפרוץ מנעול מסובך של דלת הכניסה.

מנעולנים בעכו יכולים לספק לכם שירותים אלו של ביטחון והגנה, אולם לא כולם מספקים שירותים שהם מעבר להתקנת מנעולים והחלפת דלתות. פורץ מנעולים בעכו ידע לזהות את הנקודות החלשות בבית או בבית העסק שלך מבחינה בטיחותית וייעץ לכם בנוגע לשינויים שונים שתצטרכו לבצע להעלאת רמת הבטיחות באזור. כמו כן יוכל לבצע חלק או את כל העבודה בעצמו.

מתי עוד נזדקק לשירותיו של מנעולן בעכו?

מנעולן עכו
מנעולן בעכו

לא פעם קורה שאנשים נתקלים מחוץ לדלת ביתם משום שאינם מצליחים להיכנס. לעתים מדובר באובדן של מפתח ולעתים יהיה מדובר בתקלה במנעול עצמו, מפתח שנשבר במנעול הדלת ועוד. בכל מקרה שלא יהיה מדובר במצב שהוא לא נעים לאף אחד. במקרה כזה נזדקק לשירותיו של מנעולן בעכו. החלפת מנעול בעכו לא אמורה לעלות כסף רב, אולם חשוב לבדוק היטב כי המנעול שאתם מקבים הינו חדש ובאריזתו המקורית. כמו כן במידה ונתקלתם מחוץ לדלת – פורץ דלתות בעכו (הלא הוא המנעולן) ייאלץ לבצע את העבודה בצורה נקייה ובטוחה מבלי לפגוע ברכוש, בעצמו או בנוכחים.

ערי שירות נוספות :