מנעולן בקרית אתא הנו בעל מקצוע העוסק בתחום המנעולים. לרוב יהיו המנעולנים גם בעלי חנויות, או נקודות שיווק למוצרי נעילה שונים. כמו כן, יספקו שירותים משלימים בהתאם לידע, להכשרה ולרצונו של המנעולן כמובן. מרבית המנעולנים מספקים גם שירותי חירום שונים למי מהאנשים הנתקע מחוץ לדלת ביתו, בית העסק שלו, שאינו מצליח לפתוח את מחסן שלו ועוד.

האם זה המקרה שלכם?

לא מזמן התקשרה אלינו אישה נחמדה וסיפרה לנו שלאחר יום העבודה המתיש שלה היא חזרה הביתה, הכניסה את ידה לתיק וגילתה לתדהמתה שאינה מוצאת את המפתח. היא הפכה את התיק כולו ולא מצאה אותו. היא ניסתה לחשוב מתי הפעם האחרונה שעשתה בו שימוש וזה היה כאמור באותו הבוקר כאשר נעלה את ביתה ויצאה לעבודה ומאז לא זכרה ולו דבר אודות המפתח. ייתכן מאוד שהמפתח נאבד במהלך שהותה בעבודה או נסיעתה באוטובוס. כך או כך השעה כבר מאוחרת, היא עייפה ואין מפתח לפתוח את דלת הבית. בהיעדר מפתח ספייר בהישג יד הרי שהיא תקועה.

אותה בחורה התקשרה אלינו והזמינה מנעולן בקרית אתא וקיבלה מענה מהיר וזמין לבעיה שלה. מיד נשלח אליה פורץ דלתות בקרית אתא מטעמנו כמובן וזה ביצע את העבודה במהירות ובצורה נקייה ככל האפשר. כל אלה בתוספת מחיר אטרקטיבי גרמו ללקוח המרוצה להמליץ עלינו לקרוביה שלימים אחד מהם גם הזמין את שירותינו.

פורץ מנעולים בקרית אתא צריך להיות אדם מוסמך ומקצועי ולכן אל תתפשרו בבחירת המנעולן הטוב ביותר. בקשו מהמנעולן להציג את תעודת המקצוע שלו, כמו גם אישור מטעם משטרת ישראל לעסוק בתחום. המלצות תמיד יתקבלו בחום ולכן אם מישהו ממליץ לכם על מנעולן באזוריכם ככל הנראה מדובר במנעולן אמין, מקצועי ואחראי אשר יודע כי כל לקוח חשוב.

מנעולן קרית אתא

מנעולן בקרית אתא

לצד שירותים של מקרי חירום שונים המנעולנים אף מספקים שירותי החלפת מנעולים למוסדות ציבוריים וחינוכיים. כך למשל בתי ספר, מכללות, אוניברסיטאות, בנייני עירייה, היכלי ספורט ועוד. כל אלה מצריכים מנעולים, דלתות וצילינדרים חזקים ואיכותיים. מדובר במוצרים ההופכים לבלאי לאורך השנים, וודאי לאחר השימוש היומיומי שבהם, ומכאן שאתם רוצים להחליף אותם בחדשים בכל תקופה מסוימת.

ערי שירות נוספות :