בחירה נכונה של פורץ מנעולים

לא פעם עשוי לקרות לנו שנזדקק לשירותיו של מנעולן באזור מגורינו. למעשה כל אחד אומר לעצמו שלו זה לא יקרה, שהוא לא יאבד את המפתחות לרכב או המפתחות לכניסה לבית. חוק מרפי מראה לנו כי זה עשוי לקרות דווקא בזמן שאנחנו הכי לא מצפים לו ולכן דווקא במקרים אלו חשוב שיהיה לכם מנעולן בסביבה שיכול לספק לכם שירות זמין ומהיר לטיפול בבעיה.

לא כל מנעולן הוא מקצועי:

חשוב לציין כי ישנם הרבה מאוד מנעולנים אשר עוסקים בתחום ומורשים למכור צילינדרים ולשכפל מפתחות ואף מחזיקים חנות פרטית לשם מכירת פרטי מנעולנות וחפצים שונים. הבעיה היא שבמדינת ישראל יש חוקים ולא כל אחד מורשה לפרוץ מנעולים או לפרוץ בתים ורכבים. רק מנעולן בעל תעודת הסמכה מקצועית לעסוק בתחום וכזה שברשותו אישור מטעם משטרת ישראל לעסוק בפריצות מנעולים הנו מוסמך לבצע עבודה זו. אדם שאינו מוסמך ואינו בעל האישורים המתאימים לביצוע העבודה ויגיע אליכם לצורך פריצת מנעול הוא אדם אשר עובר על החוק ועשוי להישלח למאסר בעבור זה.

כיצד נדע שהמנעולן מקצוען ולא חאפר?

ישנם כמה סממנים שיכולים להראות לנו האם מדובר במנעולן מקצועי ומנוסה. כך למשל שמנעולן מקצועי לעולם יבקש מכם הוכחה לכך שהבית שאותו הוא עומד לפרוץ הוא אכן שלכם. הרי שכל אחד יכול להזמין מנעולן לבית מסוים, להמציא איזה סיפור שאיבד המפתח ולבקש מהמנעולן לפרוץ את הבית ולהחליף את הצילינדר בעבור מישהו אחר שהוא בכלל לא בעלי הבית ואינו מורשה להיות שם. כמו כן מנעולן ידע לפרוץ את המנעול בזמן שלא עולה בדרך כלל על 20-25 דקות. אם אתם רואים שהמנעולן מתעכב יתר על המידה עם פריצת המנעול ככל הנראה מדובר במישהו שאינו מקצועי. מנעולן מקצועי גם יעשה שימוש בכלי פריצה שונים המיועדים לכך כמו להבים בגדלים שונים, משחזה ועוד.

פורץ מנעולים
פורץ מנעולים

בחירה של פורץ מנעולים:

בחירה נכונה של פורץ מנעולים תיעשה כאשר תבקשו מאותו מנעולן להציג את תעודת ההסמכה המקצועית שלו כמו גם אישור מטעם משטרת ישראל לעסוק בתחום. חשוב לבחור מנעולן בסביבת מגוריכם שיוכל להגיע במהירות למקום.